NASI LEKARZE

dr Lidia Warda

Właścicielka Gabinetu Stomatologicznego „Lident” działającego od 1993 roku.

Dyplom Lekarza Dentysty uzyskała w 1983 roku na Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Posiada specjalizację ze stomatologii ogólnej.

Głównym założeniem w jej pracy jest pełne zadowolenie pacjentów oraz wysoka jakość świadczonych usług. Każdy przypadek traktuje indywidualnie. Zawsze dokładnie objaśnia jakie są możliwości leczenia, których wybór należy do samego pacjenta.

Dzięki temu, już od wielu lat, przyjmuje w swoim gabinecie wielu „wiernych” i zadowolonych z jej usług pacjentów.

Świadczy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, stomatologii estetycznej i protetyki.


dr Agnieszka Zawada-Milke

Lekarz stomatolog.

Studia ukończyła w 1999 roku na Akademii Medycznej w Lublinie uzyskaniem dyplomu z wynikiem bardzo dobrym. Staż podyplomowy odbyła w SZPZLO Warszawa – Mokotów.

W gabinecie stomatologicznym Lident pracuje od 2000 roku, gdzie cieszy się zaufaniem szerokiego grona stałych pacjentów. W swojej praktyce stomatologicznej przykłada szczególną uwagę do estetyki wykonanych prac. Pacjenci cenią sobie delikatność z jaką wykonuje zabiegi i dbałość o zminimalizowanie bólu i lęku leczonego. Cierpliwie i z efektem potrafi namówić do współpracy także małego pacjenta.

Podczas pracy zawodowej stale pogłębia wiedzę i umiejętności praktyczne uczestnicząc w licznych szkoleniach w zakresie: stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji, protetyki, problemów ogólnomedycznych i ich powiązań ze zdrowiem jamy ustnej.


dr Karyna Tubylewicz

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1994 roku.

Posiada specjalizację w zakresie stomatologii ogólnej.

W Gabinecie Stomatologicznym „Lident” pomaga pacjentom w zakresie stomatologii zachowawczej i endodoncji oraz stomatologii dziecięcej.

Pacjenci cenią ją za wiedzę i delikatność podczas leczenia.

Cechuje ją ciepłe podejście do małych i dorosłych pacjentów.


dr Justyna Gzara

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W Gabinecie Stomatologicznym "Lident" pomaga pacjentom w zakresie stomatologii zachowawczej i endodoncji. Stale poszerza swoją wiedzę dzięki szkoleniom z zakresu stomatologii. Jest ceniona przez pacjentów za profesjonalizm i uśmiech, który zawsze towarzyszy jej podczas pracy.


dr Izabela Durka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarsko-dentystycznym.

W Gabinecie Stomatologicznym "Lident" zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz endodoncją. Systematycznie pogłębia wiedzę i doskonali umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. W codziennej pracy dba o estetykę, precyzję oraz bezbolesne przeprowadzanie leczenia. Bardzo ważna jest dla niej komunikacja z pacjentem i zapewnienie przyjaznej atmosfery podczas wizyty.


Dr n. med. Marcin Adamiec

Wydział Lekarsko-Dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, otrzymując Złotą Odznakę za wybitne osiągnięcia naukowe odniesione w trakcie studiów. W czerwcu 2019 roku obronił tytuł doktora nauk medycznych w dyscyplinie chirurgia stomatologiczna. 

Wykładowca w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestnik i laureat wielu konferencji naukowych, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Autor prac badawczych i publikacji z zakresu chirurgii stomatologicznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, protetyki stomatologicznej oraz radiologii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej. 

Systematycznie uczestniczy w intensywnych szkoleniach z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz implantoprotetyki, a także medycyny estetycznej.

W ostatnich latach był uczestnikiem licznych kursów i konferencji, m.in.:

 • „Practiculum Implantologii”, Gdańsk
 • „Kurs implantologiczny I stopnia”, Osstem
 • „Naturalna regeneracja w zabiegach Anti-Aging: zabiegi estetyczne z wykorzystaniem technik PRF”, Kraków
 • „11. Świąteczny Wieczór Implantologiczny, Kongres OSIS”, Warszawa
 • „Nowoczesne rozwiązania materiałowe i digitalne w medycynie regeneracyjnej i terapii chorób cywilizacyjnych”, Sopot
 • „6th International Camlog Congress”, Kraków
 • „Nowe dowody i biologiczne aspekty w leczeniu implantoprotetycznym”, Warszawa
 • „Implantacja natychmiastowa, wczesna i późna: integracja tkanek miękkich i twardych. Kryteria decyzyjne i techniki uzyskania długotrwałego sukcesu leczenia”, Kraków
 • „Techniki szycia i projektowania płata w zabiegach augmentacji kości i tkanek miękkich”, Kraków
 • „VII Letnie Spotkanie Implantoprotetyczne”, St. Lambrecht, Austria
 • „Pobieranie wycisku pod prace protetyczne na implantach w teorii i praktyce”, Warszawa
 • „X Jubileuszowy Kongres Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej”, Sopot
 • „Implanty: Idea – Sztuka – Praktyka”, Jachranka

Zna biegle dwa języki obce - angielski oraz hiszpański.


dr Michał Zmorzyński

Lek. med., lek. stom. Michał Zmorzyński – specjalista w zakresie chirurgii szczękowo – twarzowej.

Po ukończeniu kierunku stomatologicznego w 2004 r. podjął pracę w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii WUM jednocześnie godząc pracę kliniczną z końcowymi latami studiów na kierunku lekarskim.

W 2005 r. rozpoczął szkolenie specjalizacyjne z chirurgii szczękowo-twarzowej, a wynik egzaminu uwieńczony został nagrodą Ministra Zdrowia w 2011 r.

Asystent i wykładowca w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii WUM.

Obecnie w swojej pracy klinicznej skupia się na chirurgii ortognatycznej i implantologii, a w szczególności na wykorzystaniu technik grafiki komputerowej w planowaniu zabiegów.

W czasie zabiegów stara się minimalizować uraz operacyjny dla pacjentów m.in. poprzez wykorzystywanie technik endoskopowych w leczeniu urazów i wad części twarzowej czaszki. 9-letnie doświadczenie pracy klinicznej wykorzystuje na gruncie implantologii, z którą związany jest od 2005 roku. Uczestnik licznych kursów, sympozjów krajowych i zagranicznych, dzięki którym stale poszerza nabytą wiedzę i umiejętności.

Szczególny obszar zainteresowania stanowią dla niego zabiegi z zakresu odbudowy tkanek miękkich i twardych, w czasie których wykorzystuje najnowsze techniki operacyjne i osiągnięcia biotechnologiczne. W czasie zabiegów odbudowy tkanek miękkich stara się łączyć finezję ze skutecznością nierzadko stosując techniki tunelowe. W procedurach augmentacyjnych często wykorzystuje czynniki wzrostu otrzymane z krwi pacjenta w procesie wirowania.

Konsultant systemu implantologicznego Osstem.

Wykładowca Centrum Edukacji OSST EM Polska.

Jego motto przy pracy z pacjentami brzmi: „Rób wszystko najlepiej jak potrafisz, tak jak sam chciałbyś mieć zrobione”


dr Piotr Kaczmarek

Specjalista implantologii i implantoprotetyki na Uniwersytecie im. Kartezjusza w Paryżu, rocznik 2003.

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył z wyróżnieniem w roku 1999.

Jeszcze podczas studiów, staż szkoleniowy na oddziale protetyki w Guy’s Hospital, należącego do Uniwersytetu w Londynie.

Po studiach 2-krotne stypendium szpitali paryskich – staż kliniczny na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej szpitala Beaujon oraz oddziale implantologii szpitala Tenon w Paryżu; 3-miesieczny staż kliniczny na oddziale periodontologii Universytetu Paryż VII.

Staż podyplomowy – Katedra Protetyki Stomatologicznej Akademii Medycznejw Warszawie.

Roczna praktyka w poradni protetyki stomatologicznej Wojewódzkiego Centrum Stomatologii w Warszawie.

Członek międzynarodowych organizacji naukowych – Instytutu A.I.I.O. w Paryżu, organizacji A.R.O.M. (Paryż), oraz A.F.P.A.D. Nantes, Francja.

Prowadzi szkolenia z dziedziny implantologii dla lekarzy stomatologów w kraju i zagranicą. W roku 2003 został wykładowcą AFPAD i prowadził szkolenia w Paryżu dla francuskich stomatologów z zakresu znieczuleń dokostnych.

Od roku 2002 prowadzi wykłady podczas prestiżowego, największego we Francji kongresu implantologow – „10 godzin implantologii” w Paryżu.

Sam regularnie uczestniczy w licznych zaawansowanych kursach zagranicznych: m.in. Uniwersytet w Bern, Szwajcaria, Uniwersytet w Los Angeles, Uniwersytet w Nowym Yorku, Uniwersytet w Karolinie Południowej, USA jak również międzynarodowych sympozjach: Paryż, Nicea, Phoenix – Arizona, Sztokholm, San Antonio – Teksas, Ateny, Dusseldorf, Genua, Budapeszt, etc.

Autor wielokrotnych publikacji i tłumaczeń do czasopism fachowych, prowadził również tłuczenia symultaniczne z języka francuskiego.